fbpx

Про нас

Історія компанії «Постирайка»

До 2007

Стартує наша історія у 2007 році. Році, коли у гуртожитках України та сусідніх країнах прали у тазиках…

2008

Ми розпочали розробку обладнання, що змінило уявлення про побут студентів. 12 вересня був відкритий перший пункт. Ми розпочали автоматизацію прання, розповіли про нові явища: «ландромат», «пральня самообслуговування», європейські норми проживання у гуртожитках.

2009

Почалися продажі WashPay-3 – вдосконаленого терміналу для ландроматів. Із нами підписують договори підприємці з різних країн. Ми співпрацюємо з різними гуртожитками університетів.

Труднощі

Звісно, не все було просто на ринку пралень. Нам не одразу довіряли свої речі. Проте ми довели, що наш сервіс вартує того, аби бути у кожному гуртожитку. Адже головне для нас – це комфорт клієнта. І ми продовжуємо працювати над цим.

2014

За 7 років ми створили свій відділ досліджень і розробок. Навчилися знаходити помилки, аналізувати сильні та слабкі сторони, можливості та загрози. Після випуску «WASHPAY-4» ми вийшли на новий рівень обслуговування пралень.

2015

Ми та наші партнери ведемо успішний бізнес у 5 країнах світу. Полегшуємо побут сотень гуртожитків, допомагаємо тисячам людей.

Сьогодні

Нині ми підписуємо договори із новими університетами, у яких будуть встановлені пральні самообслуговування. Наразі функціонує більше 230 пральних машин тільки у Києві! Запустили онлайн-моніторинг для корпоративних клієнтів із віддаленим контролем оновлення ПЗ. Поступово оновлюємо обладнання. І сьогодні ми робимо із Вами ще один крок у майбутнє.

Наші клієнти використовують онлайн-моніторинг у Telegram-боті та на сайті. Тепер знайти вільну пральну машину легко!

Майбутнє

Ми також працюємо над системою безконтактної оплати, щоб користування нашими пунктами прання було зручним для клієнтів.

Плани у нас, як у Ілона Маска! Ні, ми не хочемо на Марс, але потішимось, якщо наші пральні працюватимуть і на інших планетах.

Допоможіть створити міжгалактичну систему пралень “Постирайка”!

КОНСТАНТИН ЗАГНОЙКО

ТЕХНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІСТ

Цікавить обладнання?

Залишайте заявку — ми зателефонуємо вам!