Вибираємо порошок разом із “Постирайкою”
Всі засоби для прання можна розділити на такі категорії: для прання руками та для машин-автоматів – це завжди вказано на упаковці.
Якщо ми порівнюємо компоненти порошків для ручного прання і для машини-автомат, то зауважимо, що вони майже не відрізняються. Єдиною відмінністю буде, хіба що, основне завдання перших – пінитися. Велика кількість піни впливає на якість прання одягу в машинці. Барабан машини під час роботи крутиться, речі перевертаються і б’ються об воду. Саме ці удари по воді підвищують ефективність очищення білизни. Якщо ж піни утворюється забагато, вона стримує білизну від падіння, немов подушка, і прання речей погіршується. Тому, для машини-автомата потрібно використовувати тільки спеціальні пральні засоби з позначками «Автомат».
На ринку ми бачимо великий асортимент продукції вітчизняних і закордонних торгових марок. Але орієнтуватися тільки на ціну і барвисту рекламу не можна. За обсягом продажів і відгуками споживачів провідні позиції на ринку посідає продукція фірм Losk, Persil, Tide, Ariel. Вони позиціюють себе як мегаефективні, хоча, якщо зауважити, не всім підходять.
Порошки бувають для різних видів тканини і типів забруднень. Якщо Вам доводиться прати одяг із різних матеріалів, то найефективніше купити спеціальні порошки для різних видів тканин:
– для речей з вовни і шовку;
– для кольорових виробів;
– для відбілювання та видалення плям;
– для делікатних тканин;
– дитячий.
Також зверніть увагу на пральний рідкий гель і капсули – це набагато ефективніші пральні засоби.
Якщо Ви вирішили використати універсальний мийний засіб, ретельно вибирайте програму і температуру. Зауважте, що навіть за найбільш відповідного режиму прання, універсальні порошки перуть не так якісно, як спеціальні. Вибираючи дорогий якісний сухий порошок, пам’ятайте, що не можна з ним кип’ятити білизну. Висока температура погано вживається із високоякісним мийним засобом. В такому випадку вони будуть діяти, як дешеві. Високі температури вбивають біологічно активні речовини. Періть за 40 градусів – за цієї температури вони найбільш ефективні. Зауважте, режим екопрання не сприяє розчиненню вашого порошка, адже вода там дуже холодна. Обираючи цей режим, регулюйте температуру.
Ваша “Постирайка”
Навчимо вас прати постіль! Це легше, ніж можна уявити.
ДетальнішеКупили хайпові кроси. Але як же за ними стежити? У нас є кілька крутих порад.
ДетальнішеЗабруднили улюблену річ? Не біда. Більшість складних плям можна вивести власноруч.
ДетальнішеРозповідаємо секрети прання верхнього одягу.
Детальніше