Доглядаємо за кросівками разом із “Постирайкою”
Купіть хороший засіб від бруду та вологи. Обробіть кілька разів нові кросівки таким засобом, дозвольте їм повністю увібрати захисний розчин і тільки після цього виходьте в нових кросівках на вулицю. Далі повторюйте цю процедуру, коли необхідно. Така проста дія захистить Ваші ноги від можливого промокання у дощову погоду, а Ваші кросівки – від надмірного забруднення і продовжить їх сумлінну службу.
Необхідно вчасно очищати кросівки від бруду. Кожен раз після прогулянки або пробіжки, ладнайте своє взуття – там де можна, протріть кросівки мокрою ганчіркою, якщо ж вони дуже забруднилися – промийте під проточною водою.
Увага підошві. Повернути яскравий модний вид білій підошві кросівок допоможе стара зубна щітка + мильний або содовий розчин. Якщо підошва дуже забруднена, її можна натерти содою і залишити на деякий час, після чого змити соду і нанести мильний розчин.
Правильно сушіть кросівки. Небезпечним вважають сушіння спортивного взуття біля осередків тепла. Так кросівки можуть втратити форму, а то і зовсім перестати підходити за розміром. Сушити кросівки найкраще у природному середовищі, попередньо помістивши в них зім’ятий папір (краще пергаментний), старий носок з рисом або пакет із содою. Сода, крім поглинання вологи, дезінфікує взуття, отже таку процедуру варто проводити регулярно, навіть якщо кросівки не були мокрими наскрізь.
Дотримуйтесь правил особистої гігієни. Одягайте шкарпетки! Завжди, для будь-якої моделі спортивного взуття, під будь-яке вбрання. Пам’ятайте, що якими б легкими не були Ваші кросівки, завжди є ризик потовиділення, що може спричинити мозолі на п’ятах, а також погіршення стану самих кросівок – неприємний запах сильно вбереться в сітчасту поверхню кросівок і вивести його буде практично неможливо. На щастя, сьогоднішній вибір шкарпеток дозволить кожному підібрати потрібний фасон, висоту і забарвлення.
Використання дезодорантів для взуття. Якщо все-таки сталося так, що кросівки увібрали неприємні запахи, можна обробити їх спеціальними антибактеріальними дезодорантами і провітрити на свіжому повітрі. Такі засоби можна використовувати для профілактики, особливо якщо Ви використовуєте кросівки для бігу.
Дбайливе збереження і транспортування – секрет довголіття кожної пари кросівок. Зберігати кросівки краще за все у спеціальних коробках, набивши їх папером або помістивши спеціальні заводські картонні контейнери. Це захистить кросівки від деформації. Класти кросівки в коробки для зберігання варто тільки в чистому і сухому виді. При перевезенні кросівок, для захисту від деформації зручно і «економно» використовувати шкарпетки.
Догляд за поверхнею кросівок. Кожен матеріал спортивного взуття потребує особливого догляду. Так, для догляду за шкіряними кросівками можна використовувати звичайний крем для взуття відповідного кольору. Замшеві кросівки найкраще чистити від пилу спеціальною щіткою. Плями на замші можна стерти спеціальною гумкою.
Білі кросівки потребують особливого догляду. Кросівки класичного білого кольору – унікальні, в них легко виглядати стильно, спортивно й елегантно. Однак догляд за такими кросівками складніший, ніж за кросівками інших кольорів. Брудними білі кросівки залишати не можна і завжди, повертаючись додому, варто їх протирати вологою ганчіркою або промивати під проточною водою. Крім того, час від часу необхідно проводити «генеральне» прання. Перед цим, необхідно витягти шнурки й устілки і випрати їх окремо. Відмиваються білі кросівки найкраще за допомогою соди, зубної пасти для відбілювання або зубного порошку, а також із застосуванням звичайного мильного розчину (для приготування розчину краще вибирати мило з ефектом відбілювання). Іноді вистачить потерти спеціальною щіткою або губкою кросівки обраним засобом і залишити їх в такому стані на кілька хвилин. Повторити цю процедуру потрібно кілька разів.
Ваша “Постирайка”
Навчимо вас прати постіль! Це легше, ніж можна уявити.
ДетальнішеСтільки порошків, що аж паморочиться! Ми допоможемо вам вибрати свій.
ДетальнішеЗабруднили улюблену річ? Не біда. Більшість складних плям можна вивести власноруч.
ДетальнішеРозповідаємо секрети прання верхнього одягу.
Детальніше