fbpx

Видаляємо плями разом із «Постирайкою»

Забруднили улюблену річ? Боїтеся викидати шалені гроші на хімчистку? Не біда. Більшість складних плям можна вивести самостійно.

Рекомендуємо спочатку дослідити склад тканини. Також «замочувати» плями слід із виворітного боку, поклавши на лицьовий шматочок білого паперу. Після «замочування» потрібно ретельно випрати річ у, необхідному для вашої речі, режимі.

Для чищення слід використовувати вату, натуральну тканину, жорстку щітку або пензель. На невеличку пляму розчин наносять піпеткою або дерев’яною паличкою. Терти плями необхідно від країв до середини.

Жирні плями від консервів, риби, соусів або молока виводяться за допомогою розчину мила. Для ефективності спробуйте спочатку просочити тканину теплим гліцерином, а потім ретельно випрати річ. Найкраще для цього підійде інтенсивне прання, що коштуватиме 32 гривні.

Ніколи не періть одяг, забруднений яйцем, у гарячій воді: воно «звариться», і жовтизну із тканини неможливо буде вивести. Потрібно використати режим із холодною водою (30, 40 градусів), середня вартість – 25 гривень. Потім змочіть ватний диск оцтом із водою, протріть місце забруднення, виперіть у гарячій воді (60, 95 градусів), аби закріпити ефект – це вартуватиме у приблизно 35 гривень. Свіжу пляму також можна посипати сіллю і трохи змочити водою. Згодом видалити сіль щіткою.

Плями від чаю можна подолати, посипавши забруднене місце цукром і залишивши на годину. Згодом випрати у режимі, необхідному для вашої тканини, за будь-якої температури.

Плями від кави, какао, шоколаду можна видалити розчином однієї столової ложки нашатирного спирту в одному літрі кип’яченої води. Круговими рухами потрібно прати пляму від країв до центру. Згодом виберіть режим полоскання. Це коштує 12 гривень.

Із плямами від пива впорається режим інтенсивного прання. Це вартує приблизно 32 гривень.

Плями від червоного вина легко вивести окропом. А от забруднення від крові потрібно видаляти солоною холодною водою, потримавши кілька годин річ у такому розчині. Впоратися із кульковою ручкою можна за допомогою спирту або оцту. Потім оберіть звичний режим прання.

Ваша “Постирайка”

Навчимо вас прати постіль! Це легше, ніж можна уявити.

Детальніше

Стільки порошків, що аж паморочиться! Ми допоможемо вам вибрати свій.

Детальніше

Купили хайпові кроси. Але як же за ними стежити? У нас є кілька крутих порад.

Детальніше

Розповідаємо секрети прання верхнього одягу.

Детальніше