fbpx

SAMSUNG WF60F1R0E2WDUA

SAMSUNG WF60F1R0E2WDUA

Вузька 85х60х45 см

6 kg

Технологія Bubble

A ++

Система Volt Control

Найкращий захист від різких перепадів напруги. Завдяки іноваційній технології машинка безпечно працює при коливаннях напруги у мережі в діапазоні ± 25%.

Захист від утворення накипу

Керамічні нагрівачі запобігають утворенню накипу. Накопичення накипу призводить до споживання більшої кількості електроенергії і потребує застосування спеціальних засобів для чищення для розчинення сполук кальцію. Керамічні нагрівачі, що швидко нагріваються, збільшують ефективність використання електроенергії, що зменшить ваші рахунки.

Стільниковий барабан для дбайливого прання

Більше жодних пошкоджень тканини. Для більшості звичайних пральних машин характерним є попадання волокон тканини в отвори барабана, а отже, їх пошкодження у процесі прання. Але завдяки унікальній конструкції стільникового барабана Diamond Drum отвори у ньому на 43% менші, ніж у звичайних барабанах, і вони розташовані глибоко в алмазоподібних заглибленнях («сотах»), що запобігає застряганню волокон тканини і їх пошкодженню.

Великий завантажувальний люк

Розмір дверцят збільшений до 460 мм для зручнішого використання. Діаметр завантажувального люка складає 330 мм, що дозволить вам з легкістю завантажувати і діставати великі речі, такі як ковдри, простирадла та інше.

Зручний дисплей

Зручний дисплей з поворотним регулятором Jog Dial, LED-підсвічуванням і сенсорними кнопками дозволяє встановити потрібну програму і без проблем стежити за процесом прання.